دکتر سوسن میرزا محمدی / مزایای سفید کردن واژن با لیزر
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

مزایای سفید کردن واژن با لیزر

مزایای سفید کردن واژن با لیزر شامل موارد زیادی است که در اینجا به آن ها می پردازیم. تیره شدن ناحیه تناسلی وضعیتی است که به دلیل عوامل مختلف رخ می دهد و اگرچه از نظر عملکردی بر زندگی جنسی تأثیر نمی گذارد، اما می تواند باعث ایجاد احساس ناراحتی زیبایی در فرد و در نتیجه گاهی اوقات مشکلات روانی شود. تیره شدن فرج، یعنی ناحیه بیرونی تناسلی را می توان در محدوده زیبایی شناسی ناحیه تناسلی از بین برد. محلول های گیاهی یا کرم سفید کننده واژن برای تیرگی ناحیه تناسلی معمولاً تیرگی را به طور کامل از بین نمی برند. با تکنولوژی در حال توسعه می توان رنگ ناحیه تناسلی را با روش های مختلف با پوست سازگار کرد. کاربردهایی که به فرآیند سفید کردن واژن نیز معروف است توسط متخصصین مراکز زیبایی انجام می شود. بنابراین از تأثیر منفی بر زندگی جنسی فرد جلوگیری می شود و اعتماد به نفس تجدید می شود. در این مقاله می توانید اطلاعات دقیقی در مورد سفید کردن واژن پیدا کنید.

آیا نمی دانید چگونه واژن خود را سفید کنید؟ چرا واژن شما تاریک است؟ همانطور که رشد می کنیم، نواحی خصوصی بدن ما مانند واژن، کیسه بیضه و مقعد تیره می شوند. واژن شامل کلیتوریس، لابیای تیره، پرده بکارت و دهانه مجرای ادرار است.

تحقیقات نشان می دهد که رشد هورمون های جنسی باعث ایجاد رنگدانه از طریق تولید ملانین در دوران بلوغ می شود. که می تواند باعث ایجاد لکه های سیاه در واژن شود. خانم ها اغلب می پرسند که چگونه ناحیه واژن را سفید کنیم، چگونه قسمت های خصوصی بدن را سریع سفید کنیم، چرا پوست من در ناحیه واژن تیره تر است، چگونه سیاهی واژن را از بین ببریم، یا چگونه واژن صورتی داشته باشیم؟

آیا داشتن مناطق تیره در واژن طبیعی است؟

بله، طبیعی است که پوست ناحیه واژن شما تیره تر از رنگ پوست واقعی باشد. تیره شدن اندام تناسلی در دوران بلوغ اتفاق می افتد. ترشح هورمون ها باعث تولید ملانین اضافی در ناحیه واژن می شود. پوست ناحیه واژن را تیره تر می کند.

پوست در واژن با بزرگ شدن تیره تر می شود. با این حال، تیرگی ناگهانی و بیش از حد می تواند به دلیل یک بیماری یا عفونت زمینه ای باشد.

 تیره شدن ناحیه واژن به دلیل هورمون استروژن یکی از شایع ترین دلایل است. علاوه بر ترشح شدید هورمون استروژن، داروهای حاوی هورمون مانند قرص های ضد بارداری نیز می توانند باعث تیرگی در ناحیه تناسلی شوند.

 منطقه واژن که از اثرات مضر آفتاب محافظت نمی شود، حتی اگر با لباس شنا یا بیکینی پوشیده شده باشد، ممکن است به دلیل آفتاب گرفتن طولانی مدت تیره شود. افزایش وزن، بالا رفتن سن، انتخاب اشتباه لباس زیر، عوامل ژنتیکی باعث تیره شدن واژن می شوند.

 اگر روز به روز لابیای شما تیره تر می شود، باید با پزشک خود مشورت کنید.

رنگ واژن چگونه باید باشد؟

واژن های مختلف شکل و رنگ متفاوتی دارند. رنگ پوست می تواند شرابی، صورتی یا قرمز باشد. این وضعیت ممکن است با توجه به جریان خونی که در برخی دوره‌ها اتفاق می‌افتد نیز تغییر کند. همچنین طبیعی است که فرج در نتیجه افزایش جریان خون در هنگام برانگیختگی ارغوانی به نظر برسد. واژن رنگ منحصر به فردی ندارد. اگر واژن همرنگ پوست اطراف باشد از نظر زیبایی طبیعی در نظر گرفته می شود. اما اگر ناحیه تناسلی تیره تر از رنگ پوست معمولی باشد به آن تیره شدن واژن می گویند.

آیا می توانید واژن خود را با کرم سفید کنید؟

یکی از موضوعاتی که به عنوان “راه حل طبیعی برای تیرگی واژن” مورد تحقیق قرار گرفته است، محصولاتی است که به عنوان “کرم سفید کننده برای واژن” شناخته می شود. توصیه های کرم سفید کننده ناحیه تناسلی معمولاً محصولات لایه بردار شیمیایی مبتنی بر محلول هستند. این محصولات که توصیه می شود با توجه به نوع پوست افراد ترجیح داده شوند، ممکن است ماه ها نیاز به استفاده داشته باشند. کرم های سفید کننده واژن که برای نوع پوست مناسب نیستند ممکن است باعث تحریک پوست شوند. از طرفی بلیچینگ ناحیه تناسلی با لیزر توسط متخصصین در حوزه زیبایی شناسی ناحیه تناسلی انجام می شود و به سرعت نتایج حاصل می شود. سفید کردن واژن با لیزر به اندام های تناسلی آسیبی نمی رساند و باعث بی نظمی قاعدگی نمی شود.

چگونه واژن خود را سفید کنیم؟

– برای بلیچینگ واژن می توان از روش های طبیعی استفاده کرد. می توان از محصولات آرایشی مانند کرم سفید کننده واژن استفاده کرد یا ناحیه واژن را سفید کرد. با این حال، در نتیجه اقدامات انجام شده با این روش ها، نمی توان رنگ پوست را یکسان کرد. در برخی موارد، تیرگی در آینده عود می کند.

عمل سفید کردن واژن با لیزر قبل و بعد از آن نشان می دهد که درمان سفید کننده واژن با لیزر باعث رفع سریع و موثر تیرگی در ناحیه تناسلی می شود.

قبل از انجام فرآیند، می‌توانید عملیات بلیچینگ واژن را قبل و بعد از آن بررسی کنید.

 سفید کردن ناحیه تناسلی در حدود 30 دقیقه با روش لیزر دی اکسید کربن انجام می شود. لیزراز تولید ملانین در ناحیه واژن جلوگیری می کند. بنابراین، ناحیه واژن به طور موثر سفید می شود. با انجام عمل تحت بی حسی موضعی، نتایج معمولاً در یک جلسه به دست می آید. این ناحیه نباید تراشیده شود و محصولات آرایشی نباید قبل از عمل روی آن ناحیه اعمال شود که بسته به ساختار پوست ممکن است 2 تا 3 جلسه طول بکشد.

چگونه واژن خود را سفید کنیم؟

 پس از استفاده، فرد می تواند به زندگی روزمره خود ادامه دهد، اما ممکن است لازم باشد تا 5 تا 7 روز از رابطه جنسی خودداری شود. پس از عمل، تیرگی در ناحیه اعمال شده رخ می دهد. پس از این روند طبیعی و مورد انتظار، بافت مرده پوست ریخته شده و بافت پوست جدید به رنگی سازگار با پوست فرد ظاهر می شود.

عوارض جانبی پس از لیزر ممکن است شامل تب، خونریزی، عفونت، ترشحات آبکی و درد باشد.

مزایای سفید کردن واژن با لیزر چیست؟

یکی از مهم ترین ویژگی های مثبت رفع تیرگی واژن با لیزر، اثربخشی سریع آن است. همچنین پروسه درمانی این روش زیباسازی واژن، نسبت به سایر روش ها کوتاه تر است. روشن کردن واژن با لیزر روشی نیست که نیاز به جراحی داشته باشد و با بی حسی موضعی که استفاده می شود، احساس درد را در هر فرد به حداقل می رساند. سفیدسازی واژن با لیزر موجب شادابی و زیبایی آن می گردد و تاثیرش تا مدت ها باقی می ماند. در این شیوه درمانی، فرد نیاز به بستری شدن و یا مراقبت های سختی ندارد. به عبارتی پس از لیزر می تواند فعالیت های روزمره خود را پس از مدت کوتاهی از سر بگیرد.

مزایای سفید کردن واژن با لیزر چیست؟

عمل جراحی

جراحی یا واژینوپلاستی می تواند آسیب وارده به دیواره واژن به دلیل زایمان را ترمیم کند.

واژینوپلاستی انتخابی روشی برای خانم‌هایی است که می‌خواهند واژن باریکی داشته باشند و در نتیجه تنگی واژن را بازیابی می‌کنند.

برخی از خطرات این روش عبارتند از:

  • از دست دادن حس در ناحیه واژن
  • عفونت
  • نکروز یا مرگ پوست
  • جای زخم
  • خون ریزی

واژینوپلاستی منجر به تنگ شدن کانال واژن می شود و علائم بی اختیاری استرسی را بهبود می بخشد. همچنین ممکن است رضایت جنسی را افزایش دهد.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

تماس با پزشک