دکتر سوسن میرزا محمدی / بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

شما هم به زیبایی واژنتون حساس هستید؟ در حین رابطه، به خاطر ظاهر واژن اعتماد به نفس ندارید؟راه حل آن مراجعه به پزشک متخصص زیبایی زنان است. اگر به پزشک مراجعه کنید حتما به شما عمل لابیا پلاستی را پیشنهاد می کند در روش های مختلف اما در نظر داشته باشید نباید به هر دکتری مراجعه کنید. لابیاپلاستی، یکی از حساس ترین جراحی های زیبایی است که باید در انتخاب پزشک دقت بالایی به خرج داد. در صورتی که پزشک انتخابی شما از مهارت کافی برای عمل لابیاپلاستی برخوردار نباشد عوارض جدی به دنبال خواهد داشت.

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

در صورتی که شما در تهران زندگی می کنید یا به خاطر پایتخت بودن تهران، قصد دارید تا برای انجام لابیا پلاستی به تهران بیاید، در نظر بگیرید که به خاطر بزرگ بودن تهران و جمعیت زیاد آن پزشک های مختلفی با سطح مهارت متفاوت وجود دارند. شما باید با بررسی های بسیار دقیق و اصولی بهترین جراح لابیاپلاستی را پیدا کنید . در این مقاله قصد داریم تا ویژگی های یک جراح خوب در زمینه لابیاپلاستی را بیان کنیم.

ویژگی های بهترین جراحی لابیاپلاستی

 • نیاز است پزشک به صورت کامل با ناحیه تناسلی بانوان آشنا باشد

این مورد یکی از مهم ترین ویژگی های دکتری است که می خواهد عمل جراحی لابیاپلاستی را انجام دهد. در صورتی که پزشک به صورت کامل با آناتومی ناحیه تناسلی آشنا باشد می تواند بهترین تکنیک را بر اساس نوع آناتومی بدنی شما انتخاب کند تا بهترین نتیجه را بعد از عمل به شما بدهد

 • بررسی  دقیق آزمایش های بیمار

قبل از انجام عمل لابیاپلاستی نیاز است تا آزمایشاتی انجام شود. بررسی دقیق این آزمایشات برعهده پزشک متخصص است حالاگر پزشک شما تخصص کافی و لازم را نداشته باشد ممکن است نتواند آزمایش هارا به صورت دقیق بررسی کند. در صورتی که شما، بیماری خاصی داشته باشید باید قبل از عمل دارویی برای بهبود بیماری پیشین مصرف کنید و بعد از آن عمل لابیاپلاستی را انجام دهد.

 • معاینه دقیق 

معاینه اولیه بیمار یکی از مهم ترین کار هایی که متخصص لابیا پلاستی باید انجام دهد. در این مرحله در صورتی که متقاضی، بیماری های  داشته باشد، پزشک می تواند آن را تشخیص دهد مثلا ممکن است متقاضی دچار عفونت شده باشد که در این حالت لازم است اول عفونت بیمار رفع شود سپس به عمل بپردازد.

 • اخلاق پزشک و وجدان کاری

در صورتی که پزشک با اخلاق باشد و وجدان کاری داشته باشد نتایج جراحی نیز بسیار بهتر می شود. در این حالت بیمار نیز می تواند به پزشک اعتماد کامل کند تا روند جراحی  و بهبود به بهترین نحو انجام شود.

 • داشتن سابقه جراحی لابیا پلاستی

یکی مهم ترین مواردی که در انتخاب پزشک باید دقت کنید داشتن سابقه پزشک در جراحی لابیا پلاستی است. حتما قبل از انجام عمل لابیاپلاستی، نمونه جراحی های پزشک را ببینید. بررسی رضایت تقاضیان قبلی را که در توسط پزشک مورد نظر شما عمل شده اند را فراموش نکنید.

ویژگی های اتاق عمل لابیاپلاستی

 • داشتن امکانات و تجهیزات کامل

هرچقدر تجهیزات وامکانات پزشک برای عمل بیشتر باشد، نتیجه عمل نیز رضایت بخش تر خواهد بود. وجود تجهیزات پیشرفته تر به پزشک کمک می کند تا عمل را با تکنیک های بهتر و با کمترین خطر انجام دهد.

 • تمیز و مرتب بودن مرکز درمانی

معیار دیگری که باید برای انتخاب دکتر در نظر بگیرید، تمیز بودن مرکز درمانی است. در صورتی که مرکز درمانی تمیز نباشد ممکن است در حین جراحی دچار عفونت شوید.

چه کسانی می توانند لابیاپلاستی انجام دهند؟

 • در صورتی که متقاضی دارای لابیا های بزرگ و غیر متقارن باشد کاندید مناسبی برای این عمل است.
 • خانم هایی که لابیا مینور تیره و چروک شده دارند.
 • کسانی که در هنگام ادرار یا ورزش های سنگین دچار سوزش و درد در ناحیه تناسلی می شوند.
 • در صورتی که با پوشیدن شلوار های تنگ در ناحیه واژن خود احساس درد کنید کاندید مناسبی برای این عمل زیبایی هستید.
 • بعضی از افراد به دلیل کدر بودن و تیره بودن لابیاها به این عمل رو می آورند که می توانند کاندید مناسبی برای این جراحی باشند
 • در صورتی که در جهت خروج ادرار مشکل داشته باشید کانددی مناسبی برای این عمل هستید

 

روش های انجام لابیاپلاستی چیست؟

لابیا پلاستی به دو روش انجام می شود که عباتند از :

 • لابیاپلاستی با لیزر: این روش نسبت به روش دیگر کمتر تهاجمی است و همچنین این روش برای برداشتن چین و چروک های اضافی انجام می شود.
 • لابیاپلاستی با جراحی: این روش با تیغ جراحی انجام می شود. در لابیا پلاستی با جراحی چروک ها و لابیای مینوی اضافی به وسیله تیغ جراحی برداشته می شود. در نظر داشته باشید این روش نیازمند مراقبت بسیار بیشتری است.

اشتباه در انتخاب پزشک چه عواقبی دارد؟

در صورتی که در انتخاب پزشک دچار اشتباه شوید و پزشکی که متخصص لابیا پلاستی نیست را انتخاب کنید ممکن است مشکلات زیر برایتان به وجود آید:

 • تقارن نداشتن لابیا ها و ظاهر بد واژن: در صورتی که پزشک به اندازه کافی مهارت نداشته باشد ممکن است اندازه لابیا ها باهم هماهنگ نباشد. در برخی از موارد ممکن است جراحی ترمیمی هم این مشکل را بهبود نبخشد
 • آسیب به اعصاب حسی در ناحیه تناسلی: اگر این عارضه برای شما پیش بیاید دیگر در روابط جنسی خود احساس لذت نمی کنید و در روابطتتان دچار اشکال می شوید.ممکن است ترمیم این عارضه وجود داشته باشد اما بسیار سخت و با مشکل است.
 • بخیه نامناسب: در حالتی که بخیه برای شما نامناسب زده شود، جای زخم ها روی ناحیه وآژن شما باقی می ماند و یا ممکن است بخیه باز شود و دچار خونریزی و درد شدید شوید.
 • ترمیم: اگر پزشک درست انتخاب نشود و شما مجدد به جراحی لابیا پلاستی نیاز پیدا کنید در این صورت هم هزنیه اضافی برای شما دارد و هم عوارض آن بسیار بیش تر می شود.

تمامی موارد گفته شده منجر به اختلال در روابط جنسی می شود و نارضایتی شما را به همراه دارد.

دختران می تواند لابیاپلاستی انجام دهند؟

باید بگوییم این جراحی مرتبط با داخل واژن نیست و تنها بر روی لابیا ها انجام می شود. پس دختران باکره می توانند بدون ترس از دست دادن پرده بکارتشان، این عمل را انجام دهند.

البته به این نکته توجه داشته باشید که برای انجام عمل نیاز است تا بالای 18سال سن داشته باشید.

در دوران بارداری می توانیم جراحی لابیاپلاستی انجام دهیم؟

خیر. بهتر است دراین دوران جراحی لابیاپلاستی برای خانم ها انجام نشود. این جراحی نیاز به داروهای بی حسی دارند که ممکن است برای جنین شما مضر باشند.

همچنین به یاد داشته باشید در این دوران ممکن است به دلیل تغیرات در هورمون های بدن، لابیاها بزرگتر شوند و این عمل بیهوده باشد.

کلام آخر:

با توجه به حساس بودن بیش از حد این عمل، حتما قبل از عمل با توجه به نکات گفته شده به دنبال بهترین پزشک بگردید و پزشک را از نظر سابقه و مهارت و تحصیلات ارزیابی کنید. به یاد داشته باشید پیدا کردن جراح حاذق برای جراحی می تواند کمترین عوارض و کمترین خطر را برای شما داشته باشد. به یاد داشته باشید هر دکتر که هزینه لابیا پلاستی را زیاد می گیرد لزوما دکتر حاذقی نیست. ممکن است هزینه زیادی پرداخل کنید اما از عمل خود ناراضی باشید.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =

تماس با پزشک