دکتر سوسن میرزا محمدی / مقالات / تزریق ژل به نقطه جی؛ مزایا و نحوه انجام
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

تزریق ژل به نقطه جی؛ مزایا و نحوه انجام

تزریق ژل به نقطه جی به منظور افزایش لذت جنسی انجام می‌شود. نقطه G در دیواره قدامی واژن، 2 تا 3 سانتی متر از ورودی آن قرار دارد. این مکان با یک منبع خون قوی مشخص می شود و مجموعه ای از غدد و رگ های خونی متعدد است. تحریک کافی نقطه G در حین مقاربت می تواند زن را در مدت زمان بسیار کوتاهی به ارگاسم قوی سوق دهد. درادامه با ما همراه باشید تا درباره تزریق ژل به نقطه جی صحبت کنیم.

آیا تزریق ژل به نقطه جی باعث تقویت آن می‌شود؟

متأسفانه، نیمی از زنان می گویند که رابطه جنسی با همسرشان همیشه برای آنها رضایت بخش نیست. بسیاری از زنان از رابطه جنسی و ظاهر واژن خود ناراضی هستند. عدم رضایت از زندگی جنسی آنها را از رابطه بیشتر با شریک زندگی خود باز می دارد و می تواند منجر به درگیری در رابطه شود. خوشبختانه یک ابزار موثر و ایمن برای بهبود کیفیت رابطه جنسی ایجاد شده است. یکی از آنها تقویت نقطه G با اسید هیالورونیک برای بهبود قرار گرفتن در معرض این ناحیه اروژنیک و حساس به اروتیک است. به گفته بسیاری از پزشکان، یک نقطه جی بسیار کوچک می تواند باعث نارضایتی از رابطه جنسی شود و بزرگ شدن آن در اکثر موارد مشکل را حل می کند.

هیالورونیک اسید یک فیلر مورد تایید FDA است و دارای خواص شیمیایی و فیزیکی منحصر به فردی در مقایسه با سایر فیلرها است. همچنین عملکردهای بیولوژیکی را انجام می دهد که به لطف آنها این ماده هیدراتاسیون بافت ها و حجم آنها را افزایش می دهد. تقویت نقطه G با اسید هیالورونیک راه حلی برای زنانی است که به تازگی فرزندی به دنیا آورده اند یا ساختار آناتومیکی غیرطبیعی در واژن خود دارند که یک نشانه نارضایتی از زندگی جنسی است. شایان ذکر است که علت مکرر این پدیده نقطه G بسیار کوچک است. این نقطه با افزایش سن کاهش می یابد، بنابراین زنان بالای 40 سال و همچنین زنان در دوره یائسگی باید روش بزرگ کردن آن را انتخاب کنند. علاوه بر این، اگر می خواهید به طور موثر کیفیت زندگی جنسی خود را بهبود بخشید، بهبود ساختار آناتومیکی واژن، نگران عوارض بعد از عمل نباشید و همچنین به ایمنی در حین عمل اهمیت می دهید، تزریق نقطه جی با بهترین متخصص زنان راه حلی عالی است که به جلوگیری از هر مشکلی کمک می کند!

موارد منع تزریق ژل به نقطه جی

قبل از تصمیم گیری برای انجام عمل، بیمار باید آزمایشات سیتولوژی و مورفولوژی لازم را انجام دهد. اگر بیمار در این مدت قاعدگی داشته باشد و همچنین با عفونت فعال و التهاب نواحی صمیمی دست و پنجه نرم کند، پزشک از انجام تزریق ژل به نقططه جی خودداری می کند. موارد منع مصرف نیز حاملگی، آلرژی به مواد بی حسی، بیماری های مزمن است. همچنین زمانی که بیمار از تبخال، اختلالات لخته شدن خون، بیماری نئوپلاستیک در ناحیه تناسلی، ترشحات واژن رنج می برد، پزشک این عمل را انجام نمی دهد.

✔ بیشتر بخوانید: تنگ کردن واژن

روش انجام تزریق ژل به نقطه جی

نحوه تزریق ژل به نقطه

اسید هیالورونیک، که به طور طبیعی در بدن وجود دارد، برای درمان استفاده می شود. این ماده 100٪ ایمن است. قبل از انجام عمل، پزشک باید تاریخچه پزشکی شما را بررسی  کند. این به متخصص این امکان را می دهد تا موارد منع مصرف احتمالی را تشخیص دهد و به بیمار توضیح دهد که این روش برای چیست. این روش با رفع آلودگی واژن شروع می شود و معمولاً نیازی به بیهوشی ندارد، اگرچه می توان بی حسی موضعی را انجام داد. سپس دیواره جلویی واژن با اسید هیالورونیک در فاصله 1/3 تا 1/2 طول واژن از دهلیز تزریق می شود. فیلر زیر مخاط واژن با استفاده از یک کانول وارد می شود. این عمل 20 تا 30 دقیقه طول می کشد و در صورت عدم وجود موارد منع مصرف، بیماران می توانند بلافاصله پس از اتمام آن به فعالیت های عادی خود بازگردند. برجستگی دیواره قدامی واژن و نقطه G می تواند رضایت جنسی را بلافاصله پس از عمل تقویت کند.

مزایای تزریق ژل به نقطه جی

تقویت نقطه G با اسید هیالورونیک مزایای زیادی دارد. از جمله مهمترین آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بیشتر بخوانید: تزریق ژل به سینه

تاثیرات تزریق ژل به نقطه جی

تاثیرات تزریق ژل به نقطه جی

این روش کمتر تهاجمی است و عملاً نیازی به دوره بهبودی ندارد. بستری شدن در بیمارستان نیز ضروری نیست. بیمار ممکن است در همان روز به خانه برگردد و وظایف روزانه خود را انجام دهد. همچنین می توانید چند ساعت پس از جراحی رابطه جنسی داشته باشید. با این حال، برخی از پزشکان توصیه می کنند که به مدت 3 روز پس از عمل از تماس جنسی خودداری کنید. اسید هیالورونیک تزریق شده به تدریج در بدن متابولیزه می شود، بنابراین اثر بزرگ شدن نقطه G دائمی نیست. بسته به شرایط فردی نتیجه تا 2 سال باقی می ماند.

اسید هیالورونیک به طور موثر پوست و مخاط را تقویت، رنگ و قوام می بخشد. پس از تزریق به بافت های واژن، اثر هیدراتاسیون و پر شدن و همچنین تحریک تولید کلاژن درون زا حاصل می شود. به همین دلیل، حتی جذب کامل اسید نیز باعث کاهش ناحیه اروژنی زن نمی شود – بزرگتر از قبل از عمل است. در نتیجه تزریق نقطه G، نه تنها تقویت آن را افزایش می دهد، درجه هیدراتاسیون و خون رسانی را بهبود می بخشد، بلکه حساسیت موضعی به محرک های مکانیکی را افزایش می دهد و تجارب جنسی را تشدید می کند.اگر به دنبال راهی برای بازگرداندن رضایت از مقاربت هستید، تزریق ژل به نقطه G روشی ایمن و موثر و همینطور متناسب با نیازهای شما است!

بیشتر بخوانید: درمان عفونت قارچی واژن

سخن آخر

نقطه G ناحیه ای در بالای واژن است که در فاصله 1.5-4 سانتی متری ورودی قرار دارد. در واقع منطقه ای با غلظت بالایی از پایانه های عصبی است که با بافت شیاردار آن مشخص می شود. تحریک آن باعث ارگاسم شدید در زنان می شود. تزریق ژل به نقطه جی برای افزایش تجارب جنسی به عنوان یک روش درمانی موثر استفاده می‌شود که در این مقاله درباره آن صحبت کردبم.

برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پزشک